Toolbar Menu (3.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Menu
te: మెనూ

en: About
te: గురించి
