Toolbar Menu (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre
