Toolbar Menu (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Menu name
cs: Název menu

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
