Toolbar Menu (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Menu name
es: Nombre del menú

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de
