Toolbar Menu (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
