Toolbar Menu (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
