Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: About
az: Haqqında
