Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Menu
de: Menü

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Horizontal orientation
de: Horizontale Ausrichtung

en: Vertical orientation
de: Vertikale Ausrichtung

en: Toolbar Menu
de: Werkzeugleistenmenü

en: Toolbar Menu Settings
de: Werkzeugleistenmenüeinstellungen
