Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Menu
gl: Menú

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
