Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Horizontal orientation
hu: Vízszintes tájolás

en: Vertical orientation
hu: Függőleges tájolás

en: Add your favorite menu in the Drupal Toolbar
hu: Az alaprendszer („core”) <em>Toolbar</em> moduljának adminisztrácós eszközsorához egy tetszőlegesen kiválasztott menü adható.

en: Manage your menus (Structure > Menu)
hu: Először létre kell hozni egy menüt a <em>Kezelés</em> &gt; <em>Felépítés</em> &gt; <em>Menük</em> oldalon.

en: Go to Config > Toolbar Menu > Toolbar Menu settings
hu: Majd a <em>Kezelés</em> &gt; <em>Konfiguráció</em> &gt; <em>Toolbar Menu beállítások</em> oldalon találhatóak e modul beállítási lehetőségei.

en: Check all menus you want to appear in your toolbar
hu: Itt a megjeleníteni kívánt menük kiválaszthatóak (akár több is).

en: Re-order the menu entries if you want
hu: A felsorolás elemei tetszés szerint átrendezhetőek (akár „fogd és vidd” módszerrel, akár a sorok súlyának számszerű beállításával). Az eszközsoron a kiválasztott menük az itteni sorrendjük szerint jelennek majd meg.

en: Save the configuration
hu: A módosított beállításokat el kell menteni az alkalmazásukhoz.

en: Your selected menus must appears in the toolbar
hu: Az így kiválasztott és elmentett menük immár megjelennek az eszközsor új elemeként.

en: @menu_label actions
hu: @menu_label műveletek

en: Add your favorite menu (Structure > Menu) in the Drupal Toolbar
hu: Az alaprendszer („core”) <em>Toolbar</em> moduljának adminisztrációs eszközsorához egy tetszőlegesen kiválasztott menü adható.

en: Toolbar Menu Settings
hu: Toolbar Menu beállítások

en: Administer toolbar menu
hu: Az adminisztrációs eszközsoron megjelenített menü beállítása

en: Configure Toolbar Menu to add your own element in the toolbar
hu: A <em>Toolbar Menu</em> modul beállításával tetszőleges menüpontok adhatóak az adminfelület eszközsorához.
