Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
