Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു
