Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
