Toolbar Menu (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu
sl: Meni

en: About
sl: O modulu
