Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Menu
ca: Menú

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Horizontal orientation
ca: Orientació horitzontal

en: Vertical orientation
ca: Orientació vertical
