Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
