Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ
