Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Horizontal orientation
it: Orientamento orizzontale

en: Vertical orientation
it: Orientamento verticale
