Toolbar Menu (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Menu
lt: Meniu

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
