Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu
fi: Valikko

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Horizontal orientation
fi: Vaakasuuntainen

en: Vertical orientation
fi: Pystysuuntainen
