Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Menu
ja: メニュー

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Horizontal orientation
ja: 水平方向

en: Vertical orientation
ja: 垂直方向
