Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ
