Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Menu
uk: Меню

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Horizontal orientation
uk: Горизонтальна орієнтація

en: Vertical orientation
uk: Вертикальна орієнтація
