Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: About
ar: حول
