Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú
