Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo
