Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Menu
my: မီနူး

en: About
my: အကြောင်း
