Toolbar Menu (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Menu
sv: Meny

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Horizontal orientation
sv: Horisontell orientering

en: Vertical orientation
sv: Vertikal orientering
