Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Example
de: Beispiel

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Discard changes
de: Änderungen verwerfen

en: Toolbar position
de: Funktionsleistenposition

en: Edit mode
de: Bearbeitungsmodus
