Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Example
fr: Exemple

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Discard changes
fr: Annuler les changements

en: Edit mode
fr: Mode modification
