Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
