Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Example
id: Contoh

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Discard changes
id: Membuang perubahan
