Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
