Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
