Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Discard changes
ta: மாற்றங்களை கைவிடலாம்
