Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh
uk: Оновити

en: Example
uk: Приклад

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни
