Toolbar + (0.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Example
vi: Ví dụ

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
