Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Refresh
ca: Refresca

en: Example
ca: Exemple

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis
