Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Refresh
da: Opdatér

en: Example
da: Eksempel

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer
