Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Refresh
eu: Berritu

en: Example
eu: Adibide

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
