Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست
