Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Example
it: Esempio

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Discard changes
it: Abbandona le modifiche
