Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
