Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
