Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Refresh
oc: Refresca

en: Example
oc: Exemple

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
