Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Example
pl: Przykład

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Edit mode
pl: Tryb edycji
