Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Example
ro: Exemplu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări
