Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Example
ru: Пример

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Discard changes
ru: Отменить изменения

en: Edit mode
ru: Режим редактирования
