Toolbar + (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Refresh
tr: Yenile

en: Example
tr: Örnek

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at
