Toolbar + (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
